Horská chata SLUNCE

Pec pod Sněžkou - Velká Úpa 96

 

Nabízíme Vám ubytování s možností vlastního vaření ve zdravém horském prostředí významného centra zimních sportů Pec pod Sněžkou - Velká Úpa. Chata s překrásným výhledem se nachází na slunné jižní stráni Prostředního Výsluní v nadmořské výšce 900 m. Poloha chaty umožňuje bohaté rekreační a sportovní vyžití po celý rok.

 

V zimě návštěvníci ocení nejen krátkou vzdálenost od sjezdovek na Portáškách s dojezdem v obou směrech na lyžích (1500 m dlouhá nová třísedačková lanovka, 5 lyžařských vleků, večerní lyžování, umělé zasněžování, jednotný skipas), ale i cenově výhodné permanentky na vlek POMA 350m dlouhý v blízkosti chaty. Pro náročnější milovníky zimních sportů je skibusem dostupný lyžařský areál v Peci pod Sněžkou, který provozuje čtyřsedačkovou lanovku a 10 vleků s přepravní kapacitou 9630 osob/hodinu a 9 km uměle zasněžovaných sjezdových tratí různé obtížnosti. Zkrátka nepřijdou ani milovníci bílé stopy. 

 

Ubytování: ve 2 a vícelůžkových pokojích, sprchy, umývadla a WC jsou společné (zvlášť pro ženy a muže). K dispozici společenská místnost (jídelna) s krbem, oddělená televizní místnost a uzamykatelná lyžárna (úschovna kol).

Stravování: pro vlastní vaření poskytujeme kompletně vybavenou kuchyň (2 kombinované sporáky s troubou, mikrovlnná trouba, lednička s mrazákem, nádobí na vaření i servírování). V prostorné spižírně s pultovým mrazákem lze v chladu uložit potraviny do rozměrných regálů. Po předchozí dohodě lze rovněž stravování zajistit. Silvestrovské pobyty nabízíme pouze s polopenzí.

 

Ideální pro skupiny do 32 účastníků (školní lyžařské a letní výcviky, ozdravné pobyty dětí a mládeže, školy v přírodě, letní tábory), akce podnikového charakteru (výjezdní zasedání, školení s doprovodným programem: turistika, rožnění, apod.) i pro rodinnou rekreaci. Pro větší skupiny zabezpečujeme naprosté soukromí bez přítomnosti dalších rekreantů na chatě.

 

 

ZIMA

 

Ø      výběr sjezdovek různé obtížnosti v blízkém okolí (umělé zasněžování, osvětlení, dojezd na lyžích)

Ø      upravované běžecké tratě

Ø      zdarma spojení ski-busem s lyžařským areálem v Peci pod Sněžkou

Ø      odvoz zavazadel na chatu sněžným skútrem

 

JARO – LÉTO – PODZIM

 

Ø      možnost hřebenových túr i méně náročných výletů (Sněžka cca 6km)

Ø      značené cykloturistické trasy a další sportovní vyžití v blízkosti

Ø      ráj  milovníků hub a lesních plodů

Ø      vyhlídková terasa s občerstvením a možností rožnění

Ø      parkování osobních aut přímo u chaty

 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

             

DALŠÍ INFORMACE:

Fotogalerie: interiér chaty, její poloha a okolí

Ceník ubytování a případného stravování

Podrobnější informace o chatě a zajímavých místech v okolí

 

OBJEDNÁVKY POBYTU:

Ing. Věra Fialová – mobil: 602 218 092, tel/fax: 315 688 359

e-mail: chata.slunce@seznam.cz